ihtiyacınız olabilecek Bilgi Soruları

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Oluşturabilirim

Satın almak istediğin ürünü bulduktan sonra seçerek sepete at butonunu kullan. Sonrasında sepetine giderek alışverişini tamamlayabilirsin. Teslimat türünü seçtikten sonra doğru adres bilgilerini gir. Ödeme butonuna tıklayarak ödeme tipini seç ve onayla.

Sipariş Takibimi Nasıl Yapabilirim?

Siparişinin durumunu kişisel hesabında görebilir ya da siparişin kargoya verildikten sonra alacağınız e-postada bulunan kargo takip numarasına tıklayarak siparişinin durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kargo takip numaransı ile taşıyıcı firmaların sitelerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz ya da dilerseniz kargo takip butonuna tıklayıp rahat bir şekilde araştırma yapabilirsiniz.

 

Ödeme İşlemi Gerçekleştiremiyorum?

Ödeme işlemini gerçekleştirememeniz halinde aynı işlemi farklı bir internet tarayıcısından denemenizi öneririz. Sorunun devamı halinde bankanızla görüşünüz veya müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim.

Üyeliğinize ait şifrene; güvenlik sistemimiz dolayısıyla ulaşmamız mümkün değildir. Şifrenizi unutmanız durumunda; “şifremi unuttum” linkinden e-posta adresine yeni bir şifre gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Bir Sorununuz Mu var Size Yardım Edelim

Bizim İle İletişime Geçin