Marka Elçisi Olmak İstiyorum

muaythai
kick
kick

Marka Elçimiz Olmak İster misiniz ?

Kendimizi eşsiz ve beğenilen içeriklerin yaratıcılarını desteklemeye adadık. Yenilmez ve antikırılgan olmayı hayatın merkezine alan markamızı, yaşam tarzınıza ve içeriklerinize bağlamak istiyoruz.

Ko-i Marka Elçisi Programı Nedir ?
Ko-i ürünlerini tercih eden ve hayatında spora profesyonel veya amatör anlamda yer verenler ile birlikte çıktığımız yolun ilk durağıdır. Bu programda sporcular, yaşam tarzlarına ekledikleri Ko-i ürünlerini takipçileri ile paylaşarak; ürünleri lansman sırasında öncelikli ve indirimli satın alma, hediye çekleri, etkinlik davetleri gibi bir çok fırsattan faydalanacaklar.

Ko-i Marka Elçisi Programına Nasıl Başvururum ?

  • Öncelikle aşağıda yer alan formu doldurmalısınız.*
  • Doldurulan form Ko-i tarafından değerlendirilerek gerekli kriterlere uygun olmanız durumunda programa kabul edildiğiniz konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.
* Marka Elçisi Programına başvurunuzu değerlendirirken öncelikle kişisel instagram hesabınızdan bir Ko-i ürünüyle birlikte @koifight.official etiketli bir post paylaşımı yapmış olduğunuzu kontrol etmekteyiz. Daha önceden bir ürünümüze sahip değilseniz bize ulaşın size tek seferlik çok özel bir indirim sağlıyor olacağız.
Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Aradığınızı daha hızlı bulabilmek için ürünün ismini giriniz.
Para Birimi Seçin
Mağza
0 Favorilerim
0 items Sepet