Marka Hakkında

Hikayemiz & Hakkımızda

 Bu temeller üzerine kurduğumuz Ko-i Fight, bir markadan çok bir ruhu temsil eder. Çin mitolojisinde akıntısı en güçlü nehir olan Yangtze Nehrinde onun akıntısına karşı yüzebilen ve nehrin kaynağına kadar ulaşabilen Ko-i balıkları ejderhaya dönüşür. Efsaneye göre Ko-i balığı dinginliği, azmi ve başarıyı temsil ederken; ejderha başkaldırı ve agresifliğin sembolüdür. Bizler de hayatımız boyunca bu iki dinamik arasındaki mükemmel dengeyi kurmaya çalışırız.

 Her insan bir noktada kırılma seviyesine gelebilir. Ancak kırılmaz ve yenilmez olmak her insanın içerisinde barındırdığı bir güçtür. Biz Ko-i ailesi olarak bu düşünceyi içimizde barındırmak adına en güçlü savaşı vermeye hazırız. Engeller bizim için umut, beraber hareket etmek ise güçtür.

ADAMMM 1061x800 copy
Sanat

Dövüş Giyim

Bir rüyaydı başlarken her şey. Güçlü bir karakterin başarısızlık ve sonsuzlukla buluştuğu noktada bütünlük ve yıkılmazlık umudu olarak doğdu Ko-i.

Bu temeller üzerine kurduğumuz Koi Fight Dünyaca önde gelmiş spor aktivitelerinin ve spor gruplarının en kaliteli ürünleri sizin için getiriyoruz.